harici haber

28 Şubat 1000 yıl sürecek bir nevrozdur

28 Şubat bin yıl sürecek bir nevrozdur. Nevroz teşhisi en zor ama günümüzden en yaygın sinir hastalığıdır.

28 Şubat bizce bin yıl sürer bu gidişle, daha doğrusu şeytana verilen mühlet ne zaman dolarsa o zaman biter. Çünkü bu bir sinir hastalığıdır. Bugünlerde ülkemiz medyasında sürekli günah çıkarma ayinleri düzenleniyor, suç duyuruları yapılıyor, savcılar göreve çağrılıyor, biz haricihaber.com olarak ülkemiz psikiyatristlerini göreve çağırıyoruz. Çıkıp desinler ki “28 şubat zihniyeti tipik bir akut paranoya vakasıdır, genelde cinsel kökenli nevroz vakalarında görülür.”

Demezler herhalde, belki de farkında olsalar ya da olmasalar, müfredatları Tavistoch onaylı olduğundan gerek, İslamofobinin ciddi bir ruh hastalığı olduğuna pek inanacaklarını zannetmiyoruz. Denildi ki Anglo-sakson menşeili her türlü sosyal mühendisliğin in ve yuvası Tavistoch enstitüsüdür, bize düşen bu konuyu daha da araştırmaktır.

Ki bilelim, ülkemiz üzerindeki kara bulutlar aslında nerelerden gelmiş nerelere gitmekte.

İşte bu sebeple, daha nice nice 28 şubatlar bizi bekler, o dönemin darbecilerinden önce medya silahşörlerinin tutuklanmasının veya tutuklanma korkusu ile çıkıp saçmalamalarının ne ülkeye ne de gelecek nesillere ne de 28 şubat mağdurlarına bir faydası vardır.

Hapse girerler, şakşakçıları hainliklerine “gazeteciler tutuklandı” diye ortalığı velveleye vererek devam ederler, bu fasit daire fırıl fırıl dönmeye devam eder.

Oysa 28 şubat zihniyetinin asıl sorgulanması gereken yeri akıl hastaneleri ve psikiyatri klinikleridir.

Bu iddiamızın arkasındaki;

Freud-Adler-Jung şeytan üçgenleri üzerine yaptığımız incelemeleri,

Mazlov’un piramit takıntılarını,

Ortaçağ Avrupası ile Osmanlının “deli tedavi etme” metodlarındaki ayrımları,

Sándor Ferenczilerin, Erich Frommların, Karen Horneylerin,Jacques Lacanların tonlarca safsatasına rağmen FBI’ın aynen günümüzdeki Müslümanları fişler gibi Wilhelm Reich ve öğrencilerini fişleyip, kitaplarını yakması,

…gibi meseleleri bilmeyenler, bilseler bile idolleştirdikleri kalemşörlerden duymadıkları için dudak bükecekler için daha basit söyleyelim:

28 Şubat gavur icadıdır.

Bize şimdilik, bu beladan kurtulmak nasip olmuş gibi gözüküyor.

Oysa 28 şubat ABD ve Avrupa’da tam gaz devam ediyor. Bizim bu yazıları kaleme alma, mütercimliğimizi kamu hizmetine açma sebeplerimizden biri de bu. Batı basınını takip ettikçe bunu net bir şekilde görüyoruz, bu yüzden bu kadar didiniyoruz.

ABD’de ve Avrupa’da hiç bir zaman basın ve hukuk sistemi özgür olamayacağı için, hiç bir zaman “özel yetkili savcılar” olamayacağı için, ABD ve Avrupa halkları her daim “Müslümanlar”‘dan öcü gibi korkutulmaya devam edecekler, ki siyasiler ve onların gemlerini ellerinde tutan global bankerler İslam coğrafyası üzerinde emellerine rahatça ulaşabilsinler.

28 şubat sürecinde uydurulan haberlere inananların masumluğuna ve saflığına kesin kes inanmamak lazım.

Şeriat gelir diye panikleyen bir genç kız aslında evde kalmaktan korkar;

Şeriat gelir diye panikleyen bir delikanlı aslında kız tavlayamayıp ele güne rezil olmaktan korkar.

Rahmetli Erbakan’ı öcü gibi gösteren medya patronu aslında faiz lobisinden sopa yemekten korkar.

Emredersiniz deyip fişleme raporlarına ıslak imza çakanlar, emredersiniz deyip tankları meskun mahallelerde gezdirenler aslında kariyerlerinin bitmesinden korkarlar.

Şeytan “korku kültüründen” beslenir, insanlara gerisin geri nevroz pompalar,

İşte bu yüzden 28 Şubat bin yıl sürecek bir nevrozdur.

Savcılardan, siyasilerden, sosyologlardan önce meseleyi psikiyatristlerin çözmesi gerekir.

Barış Tarımcıoğlu

Yazan - Şub 27 2012. Kategori Avrupa. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

HariciHaber.com Arşiv Taraması

Foto Galeri

gig_g=1
Giriş | Tasarım Gabfire themes