harici haber

Wall Street Journal’in yeni iddiası, Suriye’nin Kimyasal silahları

Tuhaf iddiaları ile maalesef ülkemiz gündemini meşgul eden Wall Street Journal, her zaman olduğu gibi adının açıklanmasını istemeyen bir ABD’li üst düzey yetkilinin söylediğine göre, Suriye “depolarından sinir gazı ve diğer benzeri kimyasal silahları çıkartığını iddia ediyor.

Henüz bizim medyalarda bu haberi göremedik, umarız da görmeyiz zira her halinden provokasyon amaçlı olduğu belli bir haber, artık Wall Street Journal hiç ciddiye alınmaz bu tarz haberleri geçerken umudu ile biz geçelim istedik.

Uluslararası anlamda bir antlaşma yapılıp basın literatüründen “adının açıklanmasını istemeyen üst düzey bir yetkili” tabiri çıkartılsın isteriz.

Elbette düşmekte olan her faşist diktatör gibi Esed rejimi de her türlü saçmalığa başvurabilir ancak bu nasıl bir istihbaratmış da, “sinir gazlarını tam depodan çıkartmaya hazırlanırken” tespit edilmişler.

Yazan - Tem 14 2012. Kategori Amerika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

HariciHaber.com Arşiv Taraması

Foto Galeri

gig_g=1
Giriş | Tasarım Gabfire themes