harici haber

Her güne bir karikatür yayınlansın ve her gün Kuran yakılsın

Bu sözler ABD’li meşhur yorumcu-yazar Daniel Pipes’a ait. Obama’nın Müslüman olduğu için ABD’ye şeriat getireceği türevinden haberler yayınlayan Fox News, reytinglerine reyting katmak için bu şahısa “köşe yazarlığı” vermiş.

Adamda köşesinde döktürmüş, eğer her gün dünyanın bir köşesinde bir Kuran yakılırsaymış, Müslümanlar bir süre sonra protesto etmekten vazgeçermiş, yorulurmuş. Böyleyece batı medeniyeti alışkın olduğu ifade özgürlüğü ortamında rahatça İslamı eleştirebilirmiş.

Ayrıca Pipes, dünyadaki tüm basın kuruluşlarını Danimarka ve Fransız basınında çıkan sözde karikatürleri, Müslümanlar bıkıncaya kadar yeniden yayınlansın diye tavsiye de bulunuyor

Böylece Müslümanlar anlarmış, Batı medeniyeti şeriata boyun eğmeyecekmiş.

Bu tarz bir psikozun kökenini anlamak için bizce psikiyatrinin bütün barutlarını tüketmek gerekir. Gerçekten böylesi bir cinnet haline Fox News nasıl “köşe yazarlığı” verir, anlaşılır gibi değil?

Yazan - Eyl 24 2012. Kategori Amerika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

HariciHaber.com Arşiv Taraması

Foto Galeri

gig_g=1
Giriş | Tasarım Gabfire themes