harici haber

BM ve Alman Bankası Yemen’de nüfus artışını engelliyor

NationalYemen’in bir haberine göre, Alman Kalkınma Bankası KFW ve Birleşmiş Milletler Nüfus fonu, Yemen’de nüfus azaltılması için özellikle tasarlanan projede el ele vermiş çalışıyorlar.  Birleşmiş Milletler Nüfus Fonu UNFPA’nın genel sekreter yardımcısı Anne-Birgitte Albrectsen ve Alman Kalkınma Bankası başkanı Bernd Schönewald ile birlikte Yemen’e yaptıkları ziyarette, Albrectsen, Alman bankasının bu proje için 8 Milyon Euro hibe bağış yaptığını “sevinçle” belirtmiş.

Albrectsen’e göre bu parayı Yemen hükümetine vereceklermiş, böylece Yemen’de ihtiyaç duyulan nüfus kontrolü sağlanacakmış, zira Yemen’de doğum oranları istenenden fazla imiş.

Bu banka nedense Yemen’deki nufüs meselesine takmış durumda. 2010 yılında televizyon reklamları aracılığı ile “doğum kontrol” meselesine el atmışlar Yemen’de, tam 4.5 milyon euro harcayarak.

Bu haberin vesilesi ile bu nüfus kontrol meselesine ve global-emperyal bankerlerin istemedikleri ülkelerde nüfus yoğunluğu azaltmak için bahaneler uydurup sinsi planlar ürettiğini ciddiye alıp, bu işin sadece “3 çocuk” yaparak çözülemeyeceğini, “Eugenics” tabirinin anlamından işe başlayıp, özellikle ülkemizdeki düzinelerce satılık kalemi bu konuda “eğitmemiz” lazım.

Eugenics, insan geni ile oynama tezgahlarının genel tabiri, nüfus kontrolü sadece bu işin bir ayağı. Eugenics politikaları 19 yüzyıldan itibaren, Anglo-Sakson emperyalizm ile sıkça anılan bir tabir.

Açlıktan kırılan, sürekli bir ABD insansız hava araçlarından bomba yiyen bir halka, Alman “kalkınma” bankası milyonlarca bedava prezervatif dağıtıyor…Eugenistler yıllarca Türk halkını da kandırdı, kandıramadığı noktada GDO’lu ürünler üzerinden nüfus kontorlü yapılmaya çalışılıyor halen.

Harita Yemen’in konumuna iyice bakılırsa, bu örtük savaşların önemi daha da anlaşılır.

/p

Yazan - Eki 24 2012. Kategori Orta-Doğu. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

HariciHaber.com Arşiv Taraması

Foto Galeri

gig_g=1
Giriş | Tasarım Gabfire themes