harici haber

ABD’de musluk sularından anti-depresan akıyor, erkek sperminin dna’sı değişiyor

NaturalNews’ün Associated Press’e dayanarak verdiği bir haber göre Amerika’daki evlerdeki musluk sularında her türlü kimyasal madde kalıntısı tespit edilmiş. Bu maddelerin içinde, seks hormonundan tutun da, uyku haplarına ve antibiyotiklere kadar her şey var. Ancak son bulgular, SSRI tipi anti-depresan kalıntılarına rastlandığı yönünde. Yaklaşık 41 milyon ABD’li musluk suyunu direkt olarak ya kullanıyor, ya da içiyor.

SSRI tipi anti-depresan her türlü anksiyete ve kişilik bozukluğu tedavisinde kullanılan bir ilaç.

Konu ile ilgili olarak Matt Harvey şunları diyor;

“Daha çok kenar mahallelerdeki evlerdeki su şebekelerinde Prozac ve Effexor türü anti-depresanlar, madde bağımlılığı tedavisinde kullanılan Klonopi içindeki benzodiazepines  ve alkol, nikotin, gıda, kokain ve meth bağımlılığı tedavisinde kullanılan Topomax ilacının içindeki maddelere rastlanmıştır.”

Sanki ABD hükumeti kenar mahallelerdeki sorunlu insanları tedavi etmek için bu ilaçları toptan şehir su şebekesine karıştırmış gibi. Peki böyle dertleri olmayanlar bu ilaçlardan alınca neler olabilir?

Idaho üniversitesinin bir araştırmasına göre SSRI tipi anti-depresan ilaç kullanımı ile genetik materyel deformasyonu arasında ciddi bir ilişki var. Bu ilaçların nihai etkisi insan dna’sını bozmak, özellikle erkeklerin sperminin “yapısını” bozmak.

Dünya genelinde nüfus kontrol altına alınsın diye “eugenics” büyücülerinin erkek spermini kalitesizleştirmek ve azaltmak için çaba sarf ettiğini biliyoruz ama erkek sperminin “fıtratını” değiştirmek nasıl bir sapıklıktır, onun üzerine tefekkür etmek lazım.

Eugenics büyücüleri üzerine daha önce şunları yazmıştık:

http://haricihaber.com/2013/01/11/eugenics-buyuculeridunya-nufusu-azaliyor/

Barış Tarımcıoğlu/Haricihaber.com

Yazan - Nis 13 2013. Kategori Amerika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

HariciHaber.com Arşiv Taraması

Foto Galeri

gig_g=1
Giriş | Tasarım Gabfire themes