harici haber

Uzaylı nazilerin işi ne Amerika’da?

İranlı yarı resmi haber ajansı Fars News, komplo teorisyenliğini bir üst seviyeye taşıdı. Daha önce İsrail’in, Irak’ı topraklarına katmak için uyguladığı gizli planları, İngiliz Kraliyet Ailesi’nin gizli yahudi olması gibi konularda yayınlar yapmışlardı.

Fars News’in geçtiğimiz pazar günü ortaya attığı iddia ise şimdiye kadar gündeme gelen en bomba iddia olabilir. İddiaya göre Amerika Birleşik Devletleri, 1945’ten beri uzaylılardan oluşan bir ‘gölge hükümet’ tarafından yönetiliyor. Bu ‘uzaylı hükümetin’ üssü Nevada’nın dışında bir yerde bulunuyormuş ve Nazi Almanyası’nı da yinebu ‘uzaylı hükümet’ yönetmiş.

Tüm dünyada yaptığı dinlemelerle gündeme gelen NSA de uzaylıların kendilerini gizlemek ve global gizli ajandalarını uygulayabilmek için kullandıkları bir araçmış. Haberde Nazi dönemindeki Alman teknolojisi de insanüstü bulunmuş ve bu teknolojinin aslında uzaylı teknolojisi olduğu iddia edilmiş.

‘Uzaylı hükümet’in var olduğu bilgisini, NSA itirafçısı Edward Snowden, Rusya Federal Güvenlik Servisi’ne vermiş ve tüm haber bu bilgilere dayandırılıyor.

İran’ın haber ajansı neden böyle tuhaf bir haber yayınlamış, anlamak mümkün değil.

nazi-abd

 

Yazan - Oca 22 2014. Kategori Amerika. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

HariciHaber.com Arşiv Taraması

Foto Galeri

gig_g=1
Giriş | Tasarım Gabfire themes