harici haber

İngiltere’nin cami avcıları

Ünlü Ghostbusters filminden ilham alan bu topluluk kendilerine “Mosquebusters” yani cami avcıları adını veriyor. İngiltere’nin EDL isimli aşırı-sağ grubu ile ilişkileri var. Bu EDL grubundan daha önce bahsetmiştik, English Defence League yani İngiliz Müdafa Derneği.

Bu gruba bağlı faaliyet gösteren “MosqueBusters” hareketinin başında 48 yaşındaki Bristol’lu avukat Gavin Boby var, bu adam kendi iddiasına göre İngiltere’de 16 cami yapımını durdurmayı başarmış ve bu konuda aktivistlik yapıp, kendi memleketinde cami yapımlarına karşı çıkmak isteyenlere “bedava” hukuk danışmanlığı yapıyor. Bu harekete de “Law and Freedom Foundation” yani hukuk ve özgürlük hareketi adını vermişler.

Hukuk danışmanlığı adı altında yayınladığı listede “İslam insanları köle olarak alım satım yapılmasına izin verir bu yüzden bu problemin köküne inip cami yapılmasına karşı çıkılması gerekir” yazıyor.

Bu avukatın gayretli çalışmaları sonucunda şimdiden Londra’da proje aşamasında olan iki cami inşaatı belediye meclisinden veto yemiş.

İşin acı tarafı İslamiyet’i kölelikle özdeşleştirmeye çalışan bu kafa, kuzenleri Fransa ile birlikte insanlık tarihinin en aşağılık, en vahşi ve en insanlık dışı muameleleri sonucunda binlerce kara ve kahverengi derili insanı köle olarak alıp satan ve tüm dünyaya sömürü kolları saçan ahtapot kafalı bir milletin, yani İngilizlerin vatandaşı.

Aşağıdaki resimdeki logolarında yaptıkları profesyonel çalışma sonucunda elbette İngiliz medyası bu şarlatanlara çok fazla önem veriyor. Aynı anda hem DailyMail hem de SundayTimes da haberleri çıkmış.

Barış Tarımcıoğlu/Haricihaber.com

Yazan - Nis 28 2014. Kategori Avrupa. Bu yazıya yapılan yorumları takip edebilirsiniz RSS 2.0. Bu yazıya yorum yapabilir ve geri izlemede bulunabilirsiniz

Yorum yaz

HariciHaber.com Arşiv Taraması

Foto Galeri

gig_g=1
Giriş | Tasarım Gabfire themes